Споживчий кредит: що це таке і з чим його їдять ?!

Ви, напевно, чули чимало про споживче кредитування, але якщо у вас все ж залишилися сумніви з приводу того, що ж означає це поняття, радимо розібрати саме словосполучення споживчий кредит. Поняття «споживчий кредит» пішло від однокорінного слова «споживач», яке і вказує на його суть, тобто споживчі кредити видаються споживачам, а саме фізичним особам, простіше кажучи, населенню. Цільове призначення кредиту - споживчі цілі: купівля товарів, ремонт, лікування, відпочинок, інші цілі. Такі кредити надають як банки України, так і фінансові організації, так звані МФО.

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

credit consumer

Де найкраще взяти споживчий кредит?

Відповідь на це питання досить складне і неоднозначне, тому що все залежить від цілей конкретного споживача. Перш за все, вам потрібно відповісти собі на питання, в межах якої суми вам потрібен кредит і на який термін. Від відповіді на це питання буде залежати те, куди вам слід звернутися за кредитом: в банк або в мікрофінансову організацію. Також, Вам варто врахувати ряд факторів: своє фінансове становище, працевлаштування (офіційно ви працюєте чи ні), і ряд інших чинників. У будь-якому випадку, якщо грошові кошти Вам потрібні на короткий термін, то відповідь на питання «де взяти споживчий кредит?» Очевидний – в МФО.

Більшість рекламних оголошень, як банків, так і фінансових організацій обіцяють Вам, що саме у них Ви можете взяти споживчий кредит під мінімальний відсоток. Зазвичай, люди схильні не вірити таким заявам, і думають що, явно щось приховане є.

Говорячи відверто, Вам варто відштовхуватися, перш за все, від вашої ситуації. Що мається на увазі. Наприклад, банк дає рекламу про мінімальні відсотках на кредит і пише ставку 20% річних, МФО пише ставку 2% в день. Математичний підрахунок дає явну картину того, що Вам вигідно отримати гроші в банку. Але чи так це? По-перше, якщо Вам потрібен мікрокредит, на недовгий термін, то в банку Вам швидше за все не нададуть такої кредит, тільки якщо є конкретно таку пропозицію. По-друге, перш ніж оформити кредит, потрібно розуміти чи є у Вас необхідний пакет документів. Адже якщо Ви офіційно не працевлаштовані, не розраховуйте на банківський кредит.

Виходячи з цього, відповідь на вищезгадане питання залежить від конкретних умов споживчого кредиту і вашої ситуації.

Як отримати споживчий кредит online?

Коли говорять про споживчий кредит онлайн, мають на увазі спосіб оформлення кредиту шляхом заповнення заявки на кредит в режимі онлайн в Інтернеті. У більшості випадком такі заявки подаються на сайтах фінансових організацій. На такому сайті Ви за допомогою кредитного калькулятора вибираєте суму кредиту і термін, заповнюєте заявку, яка складається з анкетних даних, і отримуєте гроші готівкою або на картку, якщо вашу заявку схвалять. Споживчий кредит готівкою можна отримати в найближчому відділенні МФО.

Чи можна отримати споживчий кредит без забезпечення?

Гарантовано споживчий кредит без забезпечення Ви отримаєте у фінансовій організації. Отримати кредит без забезпечення в банку можливо, якщо Ви є постійним клієнтом і оформили кредитну карту, якою можна розплачуватися понад суму наявних на рахунку грошовий коштів. Але, якщо Ви оформляєте кредит в межах великої суми, то банк зажадає від вас забезпечити кредит або заставним майном (рухомим або нерухомим), або поручительством з боку третіх осіб.

Замість висновку

Споживчі кредити для населення України видають банки і МФО, умови кредитування різні, тому Вам варто виходити з особистих потреб і можливостей, при виборі кредитодавця.

Споживчий кредит: що це таке і з чим його їдять ?!
1
(1 гол-в)
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Zecredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Zecredit
1000-3000грн под 0.01 %
Перейти Обзор
Позичка - можливість отримати кредит онлайн на самих прийнятних умовах
Позичка
250-4000грн под 1,75 %
Перейти Обзор
Онлайн кредит Verocash. Як оформити заявку і отримати гроші
Verocash
500-5000грн под 1,65%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Швидкий займ в Mywallet без поручителів і відмов
Mywallet
Перейти Обзор
Заплатка - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Заплатка
Перейти Обзор
Бистрозайм - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Бистрозайм
Перейти Обзор