Як позбутися від кредитних боргів, чи законно це

Як позбутися від кредитних боргів, таке питання цікавить людей, які взяли великий кредит і не змогли його виплатити вчасно. В результаті прострочення починають накопичуватися штрафи, пені та відсотки, через що сума стає не те що великий, а просто лякає. Що ж робити в такому випадку і як можна уникнути боргової ями, а також дуже неприємного спілкування з колекторами або судовими приставами?

В першу чергу, не варто уникати контакту з співробітниками банку. Фінансові організації абсолютно не зацікавлені в судовому розгляді або ж перепродажу боргу, їм вигідніше, щоб клієнт виплатив хоча б суму заборгованості без штрафів. Тому вони часто йдуть на поступки. В даному випадку головне не ігнорувати дзвінки працівників організації і при виникненні складної ситуації бажано самостійно з'явитися в банк і пояснити, що немає можливості виплачувати кредит. Досить часто боржнику пропонуються більш лояльні умови, істотно полегшують погашення наявної заборгованості.

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

Допомога спеціалізованих організацій

Досить часто можна зустріти оголошення типу “позбавимо від кредитних боргів законно”. Якщо є бажання, можна звернутися в організацію, що надає всебічну допомогу при вирішенні проблем з неоплаченими кредитами. В даному випадку можна заручитися підтримкою компетентних фахівців, які уважно розглянуть договір і підкажуть найбільш вигідний спосіб зменшення фінансового навантаження. За це доведеться заплатити певну суму, юристи безкоштовно працювати не будуть. Але зате позичальник буде максимально захищена від незаконних дій і негативних емоцій, все спілкування з співробітниками банку або колекторами беруть на себе працівники такої компанії.

Ні для кого не секрет, що при тривалих простроченнях банк не звертається до суду, а передає борг колекторам, які використовують різноманітні, і не завжди легальні методи для повернення коштів. Це можуть бути дзвінки в будь-який час доби, обіг на роботу, до родичів або сусідів, загрози, а також візити безпосередньо на будинок або за місцем служби. Така розголос, звичайно ж, неприємна і створює напружену обстановку. Тому, якщо у вас є проблеми такого типу, але не особливо міцна психіка, щоб адекватно протистояти незаконним діям, допомога фахівців буде оптимальним варіантом.

Варіанти позбавлення від заборгованості

Способів, як законно позбутися від кредитних боргів, не так вже й багато. За фактом, їх всього три і це – рефінансування, реструктуризація, або ж списання суми кредиту.
У перших двох варіантах платити все одно доведеться, у другому – не доведеться зовсім, але добитися списання не так вже й легко, для цього необхідні певні умови.

Рефінансування кредиту

Рефінансування – це перекредитування в іншому банку на більш вигідних умовах. У подібному випадку позичальник, який має позику в одному банку, звертається в інший для отримання цільової позики, який піде на погашення наявної заборгованості. Найчастіше, таким чином повертаються позики із забезпеченням. При рефінансуванні заставне майно переходить банку, який надає кошти на виплату наявного позики.

Таким чином можна домогтися кількох цілей:

  1. Зменшити платежі за позиками. Рефінансування здійснюється на більш вигідних умовах, тому позичальник має можливість виплачувати набагато меншу суму і знизити фінансове навантаження.
  2. Збільшити суму позики. Якщо банк, в якому позичальник взяв початковий кредит, відмовляється в збільшенні його обсягу, це може зробити інша фінансова організація, надавши більш вигідні умови при рефінансуванні і збільшивши суму позики.
  3. Позбутися від прострочень. Варіантів, як законно не сплачувати кредит, не так вже й багато і при проблемах з грошима краще здійснити рефінансування, ніж потрапити в боргову яму. Деякі банки надають послуги перекредитування, якщо позичальник в змозі довести свою платоспроможність.

Реструктуризація

Реструктуризація можлива при наявності форс-мажорних обставин, які зазвичай вказуються в договорі і це:

  • втрата працездатності тимчасова або постійна;
  • втрата годувальника;
  • звільнення.

Для реструктуризації потрібно надати документи, що підтверджують виникнення форс-мажорних обставин. Після їх розгляду банк запропонує кілька варіантів зменшення фінансового навантаження. Це можуть бути кредитні канікули, відстрочка виплат, збільшення терміну кредитування при зменшенні відсотків, або інші варіанти. При досить складній ситуації і повною відсутністю у позичальника доходу, а також майна, що має фінансову цінність, кредитні організації можуть навіть запропонувати такий варіант, як виплатити кредит без відсотків. Тут все залежить від фінансового стану позичальника та наявності довідок, що підтверджують його непрацездатність і відсутність будь-яких доходів.

Списання

Списання кредиту – це досить складний і тривалий процес, в ході якого доведеться спілкуватися з колекторами або судовими приставами. Тому, розглядаючи варіанти, як не виплачувати кредит банку законно, необхідно врахувати такі неприємні моменти.

Банки списують абсолютно безнадійні кредити, відповідно у позичальника повинен бути відсутнім дохід, а також будь-цінне майно, яке може бути конфісковано і реалізовано на торгах. Процес займає кілька років і за цей час буде чимало складнощів з колекторами, а потім і з виконавчими приставами. Але після того як співробітники організацій переконаються, що взяти з позичальника абсолютно нічого, борг буде списаний. Це, звичайно ж, негативно позначиться на кредитної історії і боржник потрапить до чорного списку, що унеможливить отримання позик.

Щоб не шукати відповіді на запитання, як позбутися від боргів по кредитах, варто уникати їх взагалі, а якщо це неможливо, не брати занадто великі суми і ретельно розраховувати фінансове навантаження, інакше вибратися з боргової ями буде дуже складно.

Як позбутися від кредитних боргів, чи законно це
1
(2 гол-в)
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Твої Гроші - огляд умов по онлайн позиці
Твої Гроші
200-5000грн под 1,50%
Перейти Обзор
Компаньйон Фінанс - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Компаньйон Фінанс
500-4000грн под 0.01 %
Перейти Обзор
ШвидкоГроші - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
ШвидкоГроші
600 - 10 000грн под 2%
Перейти Обзор
Отзывы
Олександра

Манівео вдається до шахрайських методів праці.Смну, ігроману ,видали кредит 6000 грн.Згодом стало 11200грн і використовуючи несанкційно особисті дані друзів і родичів сина почався терор!
Я,мама,взнала про це оплатила борг сина і одночасно написала заяву про неплатоспроможність сина з даними свого паспорта на імя директора манівеотобто його внесли до чорного списку. І що? На протязі місяця сину знову видають 8000 позики он-лайн . Шахраї безсовісніі! Ні копійки більше платити не збираємось!!!!сволота засіла і знищує наш народ, доводить до самогубства!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Cashberry – швидка онлайн позика через особистий кабінет
Cashberry
Перейти Обзор
Vistacredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Vistacredit
Перейти Обзор
Quickmoney - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Quickmoney
Перейти Обзор