Взяти кредит під 0%

Чи реально отримати кредит під 0%? Якщо вивчити пропозиції кредитних організацій, то виявляється, що така можливість цілком доступна. Але позики даного типу мають ряд особливостей.

В першу чергу – це не масовий продукт, а розрахований на нових клієнтів. Тому, якщо ви раніше вже брали кредит в даній установі, участь в програмі, швидше за все, буде недоступно.

По-друге, безпроцентні позики видаються на короткі терміни і в невеликих сумах. Банкам і МФО невигідно втрачати свої відсотки, так що на даний фінансовий продукт встановлені обмеження. Якщо клієнт користується безпроцентним кредитом, але не виплачує його вчасно і активує функцію пролонгації, далі на суму нараховуватиметься стандартна ставка.

Де можна отримати кредит без відсотків?

Безвідсоткові кредити пропонують як банки, так і мікрофінансові організації. Молоді банківські установи проводять такі акції в рамках залучення клієнтів. У них умови найвигідніші і надалі, позичальникам може бути запропонована програма лояльності, що полягає в зниженні відсотків на позики звичайного типу.

У МФО акції є разовими. Кредит без відсотків видається тільки новим клієнтам і тільки один раз. Далі процес видачі грошей в борг здійснюється в стандартному режимі і не передбачає додаткових знижок або бонусів.

Банківські установи такі акції проводять досить рідко, МФО – на постійній основі.

Кредит під 0 відсотків видають такі організації:

У кожній із цих організацій можна взяти безвідсотковий кредит в тому випадку, якщо ви є новим клієнтом. Перед тим як зупинити свій вибір на якому-небудь пропозиції, варто ознайомитися з подальшими умовами кредитування, щоб вибрати найвигідніший варіант співпраці.

Взять кредит под 0 процентов
Оцените эту запись
Заполни заявку и получи решение по выдаче займа онлайн!

1. Параметры займа

2. Личные данные

3. Контактные данные