Як і де взяти кредит 200 000 гривен?

Велика сума грошей може знадобитися зовсім несподівано і тоді виникає питання, де взяти кредит 200 тисяч або більше. Мікрофінансові організації з такими сумами не працюють, так що в даному випадку доведеться звертатися тільки в банк. Але далеко і не всі банки видають такі кошти, особливо новим клієнтам. Тому варто розглянути варіанти, як можна вийти з ситуації і куди звертатися.

Як можна взяти кредит 200 тисяч гривень?

  • Постійним клієнтам. Практично у кожної людини є зарплатна або розрахункова банківська карта, а у багатьох є депозитні вклади. Тому в першу чергу варто звернутися в банк, де здійснюється постійне обслуговування. Зважаючи на наявність докази постійного прибутку можна спробувати взяти кредит як лояльний клієнт. Банки надають кілька варіантів програм такого типу і цілком можливо, що вдасться ними скористатися. Також можна взяти кредит 200000 і під заставу депозиту. Це набагато реальніше і не вимагає тривалого часу на розгляд подібної заявки, а також додаткових витрат, як інші програми кредитування під заставу.
  • Будь-яке установа, яка видає кредити. В даному випадку доведеться надати повний пакет документів, що підтверджують платоспроможність. У нього обов’язково входить довідка про заробітну плату, а також не зайвим будуть й інші свідчення, в яких відбивається додатковий дохід. Наявність нерухомості, землі, а також особистого автотранспорту – це перевага в отриманні позики на велику суму. Може знадобитися поручительство третіх осіб, які можуть підтвердити наявність постійного доходу відповідними довідками.
  • Під заставу. Позики під заставу банки видають найбільш охоче, але для оформлення договору знадобиться багато часу, до тижня. До того ж, мають бути додаткові витрати – об’єкт забезпечення потрібно буде оцінити. В даному випадку краще звертатися в незалежні оцінні організації. Банки теж надають такі послуги, але їх експерти в деяких випадках можуть спеціально занижувати реальну вартість застави щоб зменшити можливу суму кредиту. Під забезпечення можна отримати 50-70% від суми оціночної вартості майна.

Кому видадуть кредит на 200 000 гривен?

На кредит готівкою 20 0000 можуть розраховувати потенційні клієнти з хорошим рейтингом і високою платоспроможністю. Основні критерії:

  1. Відсутність непогашених позик.
  2. Позитивна кредитна історія.
  3. Зарплата – вище середнього рівня.
  4. Наявність депозитних вкладів.
  5. Наявність нерухомості або транспортного засобу.
  6. Поручительство третіх осіб.

Якщо клієнт відповідає таким умовам, він цілком може розраховувати на велику суму позики.

Взять кредит 200 000 гривен
Оцените эту запись
Заполни заявку и получи решение по выдаче займа онлайн!

1. Параметры займа

2. Личные данные

3. Контактные данные