Політика конфіденційності

Адміністрація ресурсу відповідально ставиться до умов конфіденційності і в повній мірі їх дотримується. Дана інформація запропонована як роз’яснення основних принципів, які застосовуються по відношенню до відомостей, які є в базі, для поліпшення їх захищеності.

На credit-online.org.ua можна отримати кредит, він відноситься до категорії інформаційних.

Якщо користувач згоден з умовами співпраці, він здійснює підтвердження своєї згоди і на процес обробки наданих ним даних. Але використання їх обмежене такими умовами:

  1. Видача інформації для статистики виключно в знеособленому вигляді.
  2. Здійснення ідентифікаційного визначення користувача.
  3. У разі необхідності передачі даних в організацію, що спеціалізується на видачі кредитів, для розгляду заявок та укладання договору.

Адміністрація дотримується чинного законодавства, спрямоване на захист персональної інформації. До даної категорії відносяться:

  1. Відомості, які отримує ресурс у процесі використання його користувачем. Це мережеву адресу, домен провайдера, час відвідування, а також зберігаються в cookie браузера дані.
  2. Інформація, надана користувачем в ході заповненні анкети. Це ПІБ клієнта, електронна пошта, реквізити рахунку, адресу, телефон і додаткові відомості.
  3. Будь-яка інформація користувача, необхідна для використання функціоналу сервісу.

Адміністрація дотримується професійної етики і робить все можливе для максимального задоволення вимог по збереженню особистої інформації. На credit-online.org.ua реалізовані сучасні засоби захисту. Передача відомостей про користувачів можлива тільки в кредитні організації для отримання позики.

Керівництво ресурсу має право коригувати використовувану Політику конфіденційності. У разі внесення нововведень, на сайті вказуються терміни останнього оновлення.

Оценить
Отзывы