Press "Enter" to skip to content
Dinero Обзор Dinero
Сумма,грн 300-15000
Срок 30 дней
Ставка 0%
Moneyveo Обзор Moneyveo
Сумма,грн 50 - 3 000
Срок 1-30 дней
Ставка от 1,2% в сутки
Сумма,грн 300 - 10 000
Срок 7-30 дней
Ставка от 1.11% в день
MyCredit Обзор MyCredit
Сумма,грн 100 - 3 000
Срок 1-35 дней
Ставка первый под 0%
КФ Обзор КФ
Сумма,грн 500 - 10 000
Срок 1-15 дней
Ставка от 0.5% в сутки

Швидкі кредити готівкою у Львові

Якщо потрібен швидкий кредит, Львів може надати велику кількість таких можливостей. У місті є безліч банків і мікрофінансових організацій, де можна оформити позику, та і кредитні сервіси зараз працюють без прив’язки до певного регіону, в разі схвалення гроші просто перерахують на карту, незалежно від місця проживання. Але кожну людину, яка вирішила таким чином поправити свій фінансовий стан, цікавить, де найвигідніші умови, і чим відрізняються фінансові установи, що пропонують позики.Кредит во Львове

Де можна отримати кредит у Львові

  • у банку;
  • в мікрофінансової організації;
  • в кредитному сервісі.

Переваги банків

В першу чергу низька відсоткова ставка. Це, звичайно ж, приваблює клієнтів. Також варто відзначити тривалі терміни користування коштами і можливість взяти солідну суму.

Недоліки

  • схвалення на позику займає багато часу, від 3 до 5 днів;
  • потрібно надати документи, що підтверджують наявність постійного доходу;
  • необхідно офіційне працевлаштування.

Перевага МФО

Якщо потрібен кредит готівкою, Львів може запропонувати варіанти його отримання тільки за паспортом і кодом, ні довідок з місця роботи, ні інших документів, що підтверджують платоспроможність, не потрібно. Процес оформлення займає не більше 15 хвилин, головне – надати достовірні особисті дані консультанту. У разі схвалення позичальник отримує гроші готівкою зразу ж в офісі МФО, або перерахуванням на банківську карту.

Недоліки

  • висока ставка, в середньому від 1.5 до 3.5% в день;
  • короткі терміни користування грошима, від 1 до 4 тижнів;
  • високі штрафи в разі прострочення платежу.

Куди краще звертатися за кредитом у Львові

Якщо потрібен терміновий кредит, Львів пропонує великий вибір варіантів вирішення такого питання. Найкращі умови користування позикою у банках, такі фінансові організації зацікавлені в постійній співпраці з клієнтами і налаштовані на довготривалі стосунки, тому надають найкращі умови користування коштами. Але на отримання позики потрібно багато часу.

Отримати кошти за півгодини можна в мікрофінансовій організації. Процес займає мінімум часу і для оформлення не потрібно нічого, крім паспорту і коду. Суми кредитування в МФО невеликі, від 1 000 гривень, а ставка досить висока, від 1.5% в день, тому такі позики вважаються не особливо вигідними.

Зараз кожен бажаючий може взяти терміново гроші в кредит, Львів надає в даному випадку великий вибір фінансових організацій.

Львiв
Оцените эту запись