Кредиты онлайн на карту
Выгодные кредиты
Сумма, грн 50 - 3 000
Срок 1-30 дней
% ставка от 1,2% в сутки
Выдача, мин: 15
Возраст от 18 лет
Вер-ть отказа: 15%

Взять кредит
Сумма, грн 200 - 10 000
Срок 2-14
% ставка 1.9% в сутки
Выдача, мин: 20
Возраст от 18 лет
Вер-ть отказа: 32%

Взять кредит
Сумма, грн 100 - 3 000
Срок 1-35
% ставка от 1.1% в сутки
Выдача, мин: 15
Возраст от 18 лет
Вер-ть отказа: 9%

Взять кредит
Сумма, грн 500 - 3 000
Срок 1-30 дней
% ставка 0,99 %
Выдача, мин: 5 мин
Возраст от 18 лет
Вер-ть отказа: 6%

Взять кредит
Сумма, грн 500 - 7 000
Срок 5-30
% ставка от 1.9% в день
Выдача, мин: 15
Возраст от 21 года
Вер-ть отказа: 32%

Взять кредит

Кредити готівкою онлайн за 30 хвилин без запинок

Що робити якщо терміново потрібні кошти? Така ситуація може виникнути будь коли і не дуже зручно звертатися до рідних або друзів з проханням позичити певну суму грошей. Тому більшість людей користуються послугами мікрофінансових організацій, які пропонують надати кредит готівкою онлайн за 10-30 хвилин. Це дуже зручно, тому що є можливість отримати необхідну суму дуже швидко в найближчому відділенні мікрофінансової організації чи на вашу банківську картку.

Переваги кредитних сервісів мікрофінансових організацій

  1. Проста процедура реєстрації на сайті.
  2. Швидке розгляд заявки на отримання кредиту, що займає не більше 30 хвилин.
  3. Потрібен тільки паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.
  4. Немає необхідності надавати в заставу майно.
  5. Кредит надається без поручителів.
  6. Не потрібно надавати довідку про доходи.

Заявка подається в онлайн режимі і після її розглядання кредитний консультант зв’язується з клієнтом і повідомляє, що заявка схвалена і що можна отримати гроші.

Як ви напевно вже помітили, умови кредитування в фінансових організаціях відрізняються від банківського кредитування, бо до банку для оформлення кредиту потрібно надати повний пакет документів, які підтверджують фінансову спроможність клієнта та інші документи.

Однак є різниця в відсотковій ставці, а також в умовах щодо строку кредитування. Банки надають кошті під щомісячний відсоток і на довший строк, а фінансові організації — під щоденний відсоток і на строк не більше 14 днів, в деяких випадках — не більше 30 днів. Тому користуватися такими послугами зручно в тому випадку, якщо гроші потрібні терміново і в невеликій сумі.

На що звернути увагу

В першу чергу — це відсоткова ставка. Чим вона нижча, тим більш вигідними є умови кредитування для Вас, як для клієнта. Але в даному випадку треба враховувати комісії та інші додаткові виплати. Краще всього, якщо їх немає зовсім, або вони одноразові. Гірше, якщо вони постійні, в такому разі переплата буде значною.

Можливість пролонгації кредиту. Це дає можливість уникнути прострочення виплат в тому разі, якщо виникла форс-мажорна ситуація. Для продовження строку користування кредитними коштами потрібно лише заплатити вже нараховані відсотки за фактичний час користування кредитом.

Відсутність штрафів і комісій за дострокове погашення. Кредит готівкою онлайн надається за відсотковою ставкою від 1.5 до 3% в день, що є високою платою. Тому для клієнта вигідно якнайшвидше погасити кредит і заплатити відсотки тільки за час фактичного користування кредитними коштами.
Кредитний ліміт. Хоч на деяких кредитних сайтах фінансових організацій ви можете побачити суми запропонованих кредитів в розмірі 7-15 тисяч гривень, слід мати на увазі, що ці суми є максимальними і такою пропозицією може скористуватися тільки постійний клієнт, який зарекомендував себе з кращого боку, бо вчасно виконував взяті на себе зобов’язання.

Будь в курсе про новые акции МФО!

Подпишись на рассылку новостей.