Кредит онлайн
Выгодные кредиты
Почему credit-online?

 • Анализ всех процентных ставок, условий получения кредита
 • Минимум времени на заполнение заявки
 • Без лишней бюрократии
 • Не нужно стоять в очереди
 • Быстрый ответ по займу
Ознакомиться со всем выбором банков, которые выдают онлайн кредит. Проанализировать все ставки, условия и необходимые документы для подачи заявки. Наша структура по кредитам:
 1. Кредит от 18 лет
 2. Кредит наличными
 3. Оформление кредитной карты
Рейтинг онлайн кредитов в Украине
Сумма, грн 50 - 3 000
Срок 1-30 дней
% ставка от 1,7% в сутки
Выдача, мин: 15
Возраст от 18 лет
Вер-ть отказа: 10%
Сумма, грн 500-15 000
Срок 5-30 дней
% ставка от 1.9% в сутки
Выдача, мин: 15
Возраст от 21 года
Вер-ть отказа: 14%
Сумма, грн 400 - 10 000
Срок 5-30
% ставка от 0.01% в день
Выдача, мин: 20
Возраст от 20 лет
Вер-ть отказа: 15%
Сумма, грн 200 - 3 000
Срок 7-14
% ставка от 2% в сутки
Выдача, мин: 20
Возраст от 18
Вер-ть отказа: 30%
Сумма, грн 500 - 7 000
Срок 5-30
% ставка от 1.9% в день
Выдача, мин: 15
Возраст от 21 года
Вер-ть отказа: 32%

Гроші в кредит онлайн на картковий рахунок — як отримати?

Гроші в кредит онлайн отримати дуже просто. Для цього достатньо скористатися спеціалізованим сервісом мікрофінансової організації, яка пропонує такі послуги клієнтам в віці від 21 до 65 років. Крім того, є фінансові організації, які охоче кредитують студентів та пенсіонерів. В деяких фінансових організаціях віковий діапазон складає від 18 до 75 років.

Для отримання коштів потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код. В цьому полягає основна перевага мікрофінансових організацій. При звернені в банк потрібно обов’язково надати довідку про доходи, та інші документи, але не кожен це в змозі зробити. Також на розглядання заявки на отримання банківського кредиту потрібно багато часу, від 3 до 7 днів, що не дуже зручно в тому разі, коли гроші потрібні терміново.

Що треба зробити для отримання кредиту

Щоб отримати гроші в кредит без довідки про доходи потрібно обрати фінансову організацію, яка пропонує такі умови, що повністю влаштовують Вас як клієнта. В даному випадку потрібно звернути увагу на відсоткову ставку за користування кредитними коштами. Далі необхідно пройти декілька простих етапів:

 1. Обрати суми та строк кредитування.
 2. Пройти реєстрацію на сайті фінансової організації.
 3. Заповнити анкету на отримання кредиту.
 4. Підтвердити, що ви є власником банківської картки
 5. Відправити заявку на кредит.

Особливості роботи онлайн сервісів фінансових організацій

При першому зверненні клієнту пропонується мінімальна сума коштів, що складає від 300 до 600 гривень, в деяких випадках можливо подавати заявку на отримання кредиту в розмірі 1 000 гривень та більше. Цього достатньо, якщо терміново потрібні гроші в кредит в невеликій сумі до зарплатні.

Якщо кредит та відсотки будуть сплачуватися своєчасно, то ваш ліміт збільшиться. Для того щоб оформити кредит на велику суму, потрібно бути постійним клієнтом фінансової організації та своєчасно виконувати свої зобов’язання. Поступово ваш ліміт збільшиться до максимально можливої суми, що складає від 7 до 15 тисяч гривень.

Зазвичай для оформлення кредиту на сервісі фінансової організації потрібно завантажити копію свого паспорта та ідентифікаційного коду для підтвердження своєї особистості.

Іноді, щоб отримати гроші в кредит без застави потрібно вказати своє місце роботи та телефон роботодавця. В деяких випадках кредитні консультанти зв’язуються з роботодавцем для підтвердження інформації, яку надав клієнт.

Гроші онлайн на карту отримати можливо за 20-30 хвилин. Заявки на кредит розглядаються дуже швидко. Постійні клієнти можуть скористатися можливістю автоматичного відновлення кредитування за 5 хвилин, бо всі їх документи вже є в системі і тому знову проходити всю процедуру на сайті немає потреби.